O nas

ZESPÓŁ BIURA KARIER

 

Dr Małgorzata BURZYŃSKA

Możliwości, rozwiązania, zasoby, cele i wsparcie – to moje ulubione słowa w relacji z drugim człowiekiem. Wciąż zaskakują mnie możliwości ludzkiego mózgu i to, jak wiele zasobów jest do odkrycia w każdym z nas. Czerpię z doradztwa zawodowego, coachingu, psychologii, racjonalnego myślenia i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, aby towarzyszyć ludziom w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Zapraszam osoby, które chcą lepiej poznać siebie, odkryć i omówić własne predyspozycje zawodowe, podjąć decyzje w zakresie drogi edukacyjnej i zawodowej. Dodatkowo pomogę zaplanować skuteczne radzenie sobie ze stresem, wdrażanie zachowań asertywnych oraz racjonalne myślenie, które powoduje, że czujemy się tak, jak chcemy się czuć.

 

Emilia LEWICKA-KALKA

Jestem absolwentką kulturoznawstwa, doradczynią zawodową, coachem, gerontolożką, pasjonatką i popularyzatorką nauki, z kilkuletnim doświadczeniem wolontariatu. Kieruję Działem praktyk studenckich i karier w PWSZ w Pile. Przygotowuję rozprawę doktorską na temat partycypacji społecznej osób starszych w kreowaniu lokalnej polityki senioralnej. Zapraszam na konsultacje dokumentów aplikacyjnych, pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe z wykorzystaniem elementów coachingu, poradnictwo edukacyjne oraz konsultacje dotyczące... technik edytorskich prac dyplomowych.

 

Katarzyna MIELCAREK

Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile. Doradcą zawodowym. Brałam udział w licznych warsztatach z zakresu kompetencji miękkich oraz w szkoleniach z obszaru doradztwa kariery zawodowej i metody „Charakterologia Heymansa-Wiersmy”. W wolnym czasie zajmuję się odtwórstwem historycznym epok wczesnego i późnego średniowiecza. Chętnie pomogę Tobie przygotować dokumenty aplikacyjne, udzielę wskazówek w zakresie autoprezentacji, asertywności czy podniesienia motywacji.

 

Dr Monika ROZMARYNOWSKA

Z pasji do rozwoju osobistego, a także z przekonania, że „dobry” gust i nienaganne maniery mają duże znaczenie w życiu osobistym i zawodowym, swoje kształcenie ukierunkowałam na pracę z osobami dorosłymi jako specjalistka w zakresie kreowania wizerunku osobistego i etykiety biznesu. Jestem certyfikowaną trenerką, certyfikowaną stylistką Akademii Wizerunku OSA. Wspieram w wyborze ścieżki edukacyjno-zawodowej, wykorzystując narzędzie coachingowe Points of YouTM. Doradzam w zakresie budowania własnej marki. Na spotkania indywidualne lub grupowe zapraszam osoby, które chciałyby kreować swój wizerunek poprzez wygląd (z uwzględnieniem zasad dress codu), stosując zasady etykiety biznesu, a także zyskać większą pewność siebie w trakcie wystąpień publicznych.

 

Jacek WŁODARCZYK

Jestem doświadczonym szefem z dyplomem menadżera mediów, pracowałem dla takich marek jak Radio Eska, TV Asta, Mediaexpert, Colours Factory, Drukomat.pl, obserwowałem sukcesy i porażki wielu projektów biznesowych a obecnie pomagam budować stabilne organizacje jako trener i coach. Dzięki rozmowie ze mną sprawdzisz swoje predyspozycje do prowadzenia własnej firmy i dobrze przygotujesz się do startu w biznesie jako właściciel lub wspólnik.

Kontakt
Dział Praktyk Studenckich i Karier
Biuro Karier
pokój nr 11, 12
tel. 67 352 26 66
bk@pwsz.pila.pl