Wyniki kwalifikacji - część studiów

Lista podstawowa

Nabór wniosków Program Imię i nazwisko Kierunek Studiów
1 Erasmus+ Konwinski Maciej IE - ekonomia
1 Erasmus+ Piętka Karolina IE - ekonomia
1 Erasmus+ Roszak Kinga Magdalena IE - ekonomia
1 Erasmus+ Dębska Karolina IH - filologia
1 Erasmus+ Sasin Martyna IH - filologia
2 Erasmus+ Świątkowska Magdalena IH - filologia
2 Erasmus+ Chmielewska Magdalena Agnieszka IH - praca socjalna
2 Erasmus+ Kempny Michał IH - praca socjalna
2 Erasmus+ Migdalczyk Natalia IH - praca socjalna
2 Erasmus+ Połczyńska Magdalena IH - praca socjalna
2 Erasmus+ Łojko Kamil Rafał IP - transport
2 Erasmus+ Piechota Paweł IP - transport
2 Erasmus+ Rutkowski Patryk Wiesław IP - transport
1 PO WER Kadzban Błażej Sławomir IE - ekonomia
1 PO WER Mańska Barbara IE - ekonomia
1 PO WER Wład Patryk Piotr IP - mechanika i budowa maszyn
1 PO WER Zagozda Gabriela IE - ekonomia
2 PO WER Justyna Marcin IH - filologia
2 PO WER Malich Ewelina IH - filologia
2 PO WER Hinz Weronika IH - filologia
2 PO WER Jankowska Monika Anna IH - praca socjalna
2 PO WER Koniuszy Paulina IH - praca socjalna
2 PO WER Ruszkowski Robert Adam IH - praca socjalna
2 PO WER Wiedera Patrycja IOZ - kosmetologia
2 PO WER Pytel Szymon, Piotr IH - praca socjalna

Rezygnacja

Nabór wniosków Program Imię i nazwisko Kierunek Studiów
n/d n/d Koziarska Weronika IE - ekonomia
n/d n/d Kruś Alicja IE - ekonomia
n/d n/d Maćkowiak Patrycja Adrianna IE - ekonomia
n/d n/d Rozpłoch Aleksandra IH - filologia
n/d n/d WAJDA MARTA IH - filologia
n/d n/d Biłas Zuzanna IOZ - pielęgniarstwo
n/d n/d Haftkowska Natalia Maria IOZ - pielęgniarstwo
n/d n/d Sieg Dominika IOZ - ratownictwo medyczne
n/d n/d Chodor Agnieszka IP - transport
n/d n/d Jasiński Krzysztof IP - transport

Lista rezerwowa

Nabór wniosków Program Imię i nazwisko Kierunek Studiów
1 Erasmus+ Rebelska Ewelina IE - ekonomia

Lista niezakwalifikowanych

Nabór wniosków Program Imię i nazwisko Kierunek Studiów
1 n/d Senger Dawid IE - ekonomia
2 n/d Ładziński Piotr IE - ekonomia
2 n/d Pulit Arkadiusz IH - filologia
2 n/d Mielcarek Patryk IH - filologia
2 n/d Nowak Paweł IH - filologia
2 n/d Wasilewski Paweł IH - filologia
2 n/d Olek Piotr IP - mechanika i budowa maszyn