Studenci budownictwa na Targach BUDMA

Jak co roku, Studenckie Koło Naukowe Miłośników Budownictwa „SOWA”, działające w Instytucie Politechnicznym, zorganizowało dla studentów II i III roku budownictwa wyjazd do Poznania na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. W tegorocznym wyjeździe udział wzięło 28 studentów budownictwa i 2 opiekunów.

Targi branżowe BUDMA są miejscem, gdzie przeszło 1000 wystawców prezentowało najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne. To również miejsce do pozyskiwania specjalistycznej wiedzy z zakresu budownictwa i architektury.

Targi wyróżniają się najbardziej dynamiczną i interaktywną przestrzenią dedykowaną studentom - Strefa Testów to miejsce gdzie w praktyce, własnoręcznie można dowiedzieć się o najważniejszych zaletach i najbardziej efektywnych sposobach stosowania prezentowanych produktów. BUDMA to również bogaty program, czyli liczne konferencje, debaty i seminaria.

Wielkie podziękowania należą się Władzom Uczelni za wsparcie wyjazdu, który z pewnością uzupełnił wiedzę praktyczną studentów budownictwa. 

Opiekun Naukowy SKN „SOWA”
Mahmoud Hsino