Akademickie Mistrzynie Europy - nasze studentki medalistkami!

Z sukcesami wracają nasze judoczki z Akademickich Mistrzostw Europy w sportach walki, które kończą się w dniu dzisiejszym tj. 28.07.2017r. w Coimbra (Portugalia)
Paula Kułaga (tegoroczna absolwentka ekonomii) zdobyła złoty medal i tytuł Akademickiej Mistrzyni Europy w wadze do 78 kg. W walce finałowej pokonała przez ipon Emmę Reid z Wielkiej Brytani.
Kasia Wiszniewska (III rok fizjoterapii) wraca z brązowym medalem w wadze do 48 kg. W walce o finał uległa zawodniczce z Portugalii 1:0.
Nie powiódł się start naszej karateczce Krystynie Gawlik II rok fizjoterapia. Krysia przegrała dwie pierwsze swoje walki tak w kata jak i kumite.

Bezpośrednio po przylocie do kraju nasze judoczki udają się na obóz kadrowy do Zakopanego.

Paula ma już zapewniony start w UNIWERSJADZIE (20.08 2017 r. w Taipei), Kasia czeka na decyzję Polskiego Związku Judo. Oby to była szczęśliwa karta!